Buum

Kui tahad, et Buum jõuaks automaagiliselt sinu MP3-mängijasse, pead kasutama spetstarkvara - näiteks iPod'i puhul iTunes'i - ja tellima vastava RSSi. Õpetused leiad siit, podcast'i RSS'i siit.

Buum 2017-02-15

Laen pleierit ...

Buumil on külas EBSi lektor ja projektijuhtimise ekspert Algis Perens, kellega räägime projektijuhtimise tähtsusest ja väljakutsetest kaasaegses ärikeskkonnas. Uudisteplokis uurime, millised põnevad arengud toimuvad ettevõtete ostmise ja müügi valdkonnas ning arutleme psühholoogiliste rollide üle meeskonnas. Samuti saab Buumi kuulaja teada, kui palju maksab pulmade pidamine. (Anto Liivat, Ott Pärna.)

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2017-02-08

Laen pleierit ...

Buumil on külas majandusmõtleja Raivo Vare kellega koos meenutame millised olulised arengud on toimunud Eesti ettevõtlusmaastikul alates 2000. aastast ning uurime, milliste väljakutsetega täna silmitsi seisame. Uudisteplokis vaagime president Trumpi plaani tühistada Barack Obama kehtestatud finantsasutuste regulatsioonid ning arutleme kuidas valida ettevõtte nõukogu liikmeid. (Anto Liivat, Ott Pärna.)

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2017-02-01

Laen pleierit ...

Buumil on külas enam kui 50 riigis tegutseva ehituskeemiaettevõtte Krimelte juht Jaan Puusaag, kellega vestleme nii Krimelte ambitsioonidest kui ka sellest kuidas Eesti ettevõtluskeskkonda paremaks muuta. Uudisteplokis arutleme kui tõenäoline on USA ja Hiina kaubandussõda ning miks pere-ettevõtted on paremad innovaatorid. Samuti saad Buumi kuulates teada mõned põnevad faktid ükssarvede kohta. (Anto Liivat, Ott Pärna.)

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2017-01-25

Laen pleierit ...

Buumil on külas Swedbanki ehitusmaterjalide sektorijuht Keijo Kohv ja ehitussektori juht Rene Zibo, kellega räägime Eesti ehitusturu olukorrast ja väljakutsetest. Uudisteplokis võtame vaatluse alla Davosis toimunud Maailma majandusfoorumi järelmid ning uurime, miks Apple tahab saada meediasisu tootjaks ja kuidas sotsiaalsed oskused aitavad tõsta tootmistööliste produktiivsust. (Anto Liivat, Ott Pärna.)

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2017-01-18

Laen pleierit ...

Buumil on külas Eesti Majandusteaduse Seltsi president Meelis Kitsing, kellega räägime sellest, milline peaks olema ülikoolide ja majandusteadlaste panus Eesti majanduskasvu kiirendamisse. Uudisteplokis võtame vaatluse alla India majanduse arengud, uurime, kuidas reguleerib Euroopa Komisjon tehnoloogiaettevõtete vabadust kasutajate andmeid koguda ning arutleme, kas sotsiaalmeedia aitab karjäärile kaasa või mitte.(Anto Liivat, Ott Pärna.)

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2017-01-11

Laen pleierit ...

Buumil on külas Cybernetica turundusjuht Siret Schutting, kellega räägime robotite ja robootika rollist tänases ning tulevikumajanduses. Uudisteplokis võtame vaatluse alla olulisemad majandus- ja ettevõtlusteemalised ennustused 2017. aastaks. (Anto Liivat, Ott Pärna.)

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2017-01-04

Laen pleierit ...

Buumil on külas Maksu- ja Tolliameti peadirektor Marek Helm, kes siirdub peagi tööle Nortalisse. Võtame Marekiga kokku tema töö Maksu- ja Tolliametis ning uurime tulevikuplaanide kohta. Uudisteplokis räägime kuidas USA nahutab finantskriisi põhjustamisele kaasa aidanud panku ning küsime Euroopa Kontrollikoja eriaruande valguses kuivõrd suudab Euroopa Keskpank hoida ära panganduskriisi puhkemist Euroopas. Lisaks saad Buumi kuulates […]

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2016-12-28

Laen pleierit ...

Buum võtab kokku lõppeva majandusaasta ja kiikab uudishimulikult 2017. aastasse. Saadet kuulates saad teada, millised olid olulisemad sündmused Eestis ja mujal maailmas, millega said hakkama väljapaistvamad tippjuhid ja ettevõtjad ning milliseid oskusi tuleks arendada tööturul läbilöömiseks (Anto Liivat, Ott Pärna).

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2016-12-21

Laen pleierit ...

Buumil on külas Swedbanki rahaasjade teabekeskuse juht Lee Maripuu kellelt uurime mida eestimaalased jõuludeks ostavad ja kui palju raha selleks kulutavad. Uudisteplokis räägime kuidas Jaapani internetihiid Softbank investeerib miljard eurot USA kosmosetehnoloogia iduettevõttesse, et luua kiiret üleiilmset netiühendust. Samuti arutleme miks tahab Amazon ehitada äppi, mis viib kokku kaubaveokid ja laevad ning küsime kui palju […]

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri

Buum 2016-12-14

Laen pleierit ...

Buumil on külas MTÜ Mondo vastutustundliku tarbimise eestvedaja Kristina Mänd kellega räägime sellest mida saavad kliendid, tootjad ja tarnijad teha selleks, et me ei soosiks oma valikutega orjatööd, lapstööjõu kasutamist ega keskkonnakahju tekitamist. Uudisteplokis uurime miks tahab meediakontsern 21st Century Fox osta Euroopa suurimat tasuliste telekanalite pakkujat Sky’d ja kuidas McDonald’s oma rahakotiga Luksemburgist Londonisse […]

Saatesarja arhiiv: Buum |Kommenteeri
  • Kuula KUKU viimatisi saateid

    Siit saab kuulata viimast 10 saadet äraspidi-kronoloogilises järjekorras. Kui oled esilehel siis kõiki saateid, kui valid vasakust tulbast saatesarja siis ainult selle viimaseid saateid.
    Laen pleierit ...