Otsing ja saated

Spordireporter 2020-03-10

Koroonaviiruse mõju maailma spordile paisub iga päevaga. Seisakud ja piirangud õõnestavad erinevate spordialade ökosüsteeme ning kuigi ROK väidab vastupidist, on Tokyo suveolümpiamängude ärajäämine kindlasti võimalik. Enne, kui läheb paremaks, läheb ilmselt oluliselt kehvemaks.

Ott Tänak peab Mehhikos soodsa stardipositsiooni korralikuks punktisaagiks muundama. Jaanus Kriisk loobus EOK presidendiks pürgimisest, mis tähendab, et konkurentsi on jäänud Urmas Sõõrumaa ja Tõnu Tõniste. Duell on muutunud üpris teravaks, sõnavõttudes minnakse üha isiklikumaks. Võrkpall ja käsipall kiikavad Soome kõrgliigaga liitumise suunas, mis oleks nii neile spordialadele kui ka Eesti spordile tervikuna ainult hea!

Lisaks Kalev/Cramo Ühisliigas, Regina Oja Nove Mestos ja Kristjan Ilves Holmenkollenis. Mida arvata Eesti jalgpalliloosile osaks saanud Rahvuste liiga loosist ning kas on põhjust rääkida Eesti iluuisutamise uuest tõusust? Ons Rally Estonia ärajäämine kindel? Saatejuhid on Joosep Susi ja Ott Järvela (Soccernet.ee).

LAE ALLA
Vaata Podcast arhiivi. Saade: . Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.