Otsing ja saated

Spordireporter 2020-02-25

Kus ja kuidas täpselt ladus Kristian Kullamäe põhja Põhja-Makedoonia vastu korraldatud viskekontserdile ning kas Gert Kullamäe silm läks seda otse-eetris kommenteerides tõesti märjaks? Spordireporter annab vastused mõlemale küsimusele ja kiidab korvpallikoondise peatreenerit Jukka Toijalat meeskonna ühes rütmis hingama panemise eest. Möödunud nädal võis olla algus millelegi suurele!

Mis hinnet väärib Eesti esinemine laskesuusatamise MM-il? Mitterahuldavat, sest suur enamik distantse tõid ootustele mittevastanud tulemuse. Aga kui teenindavat personali napib, siis on keeruline sportlastele suuri etteheiteid teha. Tennisist Anett Kontaveit pakkus rõõmu Dubais ja Dohas, jooksja Tiidrek Nurme Sevillas.

Laskesuusataja Aleksandr Loginovi elamise läbiotsimine Itaalia politsei poolt tõi kaasa Venemaa infooperatsiooni. Kas Saaremaa võrkpalliklubi eurosarjamängu ära jätnud koroonaviiruse tõttu on ohus ka Tokyo suveolümpiamängud? Kas Norra ülemvõim tapab murdmaasuusatamise?

Spordireporteri lõputeemaks on Rally Estonia ümber käiv tants ja trall, kus võistluse korraldajad kulakuks kuulutanud autospordiliit ei saa aru, et avaliku sektori toetus Rally Estoniale pole toetus autospordile, vaid toetus Rally Estoniale kui üritusele, mis toob Eesti majandusele kasu. Saatejuhid on Joosep Susi ja Ott Järvela (Soccernet.ee).

LAE ALLA
Vaata Podcast arhiivi. Saade: . Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.