Otsing ja saated

Filmikägu Uncut 2019-11-29

FK131❗️ Uncut kostitab seekord lausa kahe intervjuuga. Kõigepealt tervitame stuudios Lineta Miseikytet, kes on HBO suurepärase sarja “Tšernobõl” Leedu produtsent. Kuidas see projekt leedukateni jõudis ja mida neilt nõudis, kuulete saatest. NB! Intervjuu on inglise keeles ja tõlketa.

Seejärel tervitame saates Eesti ilmselt hõvatuimat seriaalide stsenaristi Martin Algust, kelle sulest on värskelt valminud Eesti esimene spiooniseriaal “Reetur”.

🗞Uudiste rubriigis võtame ette Michael Jacksoni eluloofilmi, Taika Waititi tõsielul põhineva loo Ameerika Samoa jalgpalluritest, Godzilla vs Kongi uue linastuskuupäeva ja Matt Reeves’i Batmani, kuhu lisandus John Turturro.

🕵️‍♀️Tundub, et PÖFF hakkab lõppema, sest tavakavasse lisandub 7 uut filmi. Animatsioonid “Salma suur soov” ja “Mosley”. Lastefilmid “Kõik, mida soovin jõuludelt” ja “Ära mängi tulega”. Vene filmid “Hooaja lõpp” ja Lev Jašin: unistuste väravavaht”. Ja lõpetuseks Rian Johnsoni Agatha Christie lugude vaimus tehtud krimka “Nugade peal”

LAE ALLA
Vaata Podcast arhiivi. Saade: . Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.