Otsing ja saated

MP3

Kõik podcast.kuku.ee salvestused on saadaval nüüd ja edaspidi edaspidi MP3-na, kvaliteet (bitrate) varieerub veidi saate iseloomust sõltuvalt, lühi-intervjuude puhul näiteks saame kasutada suuremat pakkimistihedust kui muusikasaadete puhul.

 • A_4

  Kuhu kadus ogg?

 • ära kadus. need fiidid jooksid siiamaani podcast.kolhoos.ee pealt (mis tegeles ka ümberkodeerimise ja avaldamisega), aga kuna kogu podcast sai eilse seisuga KUKUle üle antud siis nüüd asub see soft seespool tulemüüri… mistõttu on OGG minevik, vabandused ca 1% kasutajate ees kes seda pruukisid – aga ma tõesti ei omanud ressurssi selle asja ümberehitamiseks. hea, et ma lihtsalt stepslit ei tõmmand :-)

 • Chrysthallion

  mina olin ka selle 1% hulgas siis :(

 • Omar

  64 kbps mp3 kriibib ikka väga valusalt kõrva. Kas 128 või vähemalt 96 kbps oleks tõesti liiga palju tahetud?

 • Elmo Tiisvald

  Olen täiesti nõus, et saateid 64kbps mp3 Monos on ikka väga väga ebameeldiv kuulata. Kunagi oli Kuku mõttete ja ideedega meie raadiote eliit, nüüd näib et toodetakse asju köögiraadio kuulajatele. Väga häbiväärne lugu. Püüdke ikka vähemalt OGG või mõni muu kvaliteetsem allalaadimise lahendus lisaks pakkuda.

 • On olemas mitmeid erinevaid juhtimisteooriaid – võib innustada ja asju sobilikus suunas togida … ja võib keskenduda halvale. Ma ise olin kunagi ammu tasapisi togimise leeris, aga ilmselgelt on tegemist vananenud lähenemisega ja panen nüüd kah ainult täie labidaga. Ega midagi ei muutu, aga lihtsalt endal on kohe härjem tunne.

  128kbps istub selle taga, et kunagi sai langetatud otsus hoida arhiivi pikalt väljas – ja sellest tuleneb suht suur surnud maht. Mis Amazoni S3 peal surnud arvet tekitab. Järgmise nädala tegevusplaanis on panna asi käima Zones juba tiksuva privaatserveri peal ja siis läheme ka üle 128kbps peale (ja tekivad tagasi eriti-ammused WMA-arhiivid). Kui tahad saada OGG fiidi siis pead vaatama kuidas see asi tehtud on, haarama kätte koodieditori ja tegema parema.

 • Risto Rytte

  Kas Lahedast laupäevahommikust ei olegi podcaste? Näiteks 10. märtsi saatest?

 • Ermlin

  odak
  kuda ma saaks vanast arhiivist kaustaga saated alla kakkuda?
  voi saab neid ainult online kuulata? :(

 • Anonüümne

  Iga saate juures on link mp3-le (lae alla…), need mp3-d saab omale alla sikutada ja salvestada, failinimede loogika saab sealt ka selgeks ja nii saab nuputada meetodi saadete mitmekaupa tõmbamiseks.

 • Remi põldemaa

   tglt huvitab veel vanemad al.2001 a. Memooria saated,
  Index of /arhivaar/memoria, sealt saadet aktiveerides automaatselt kaivitab Media Playeris. ja  margistades ei anna voimalust save’ida.

 • Remi põldemaa

   tglt huvitab veel vanemad al.2001 a. Memooria saated,
  Index of /arhivaar/memoria, sealt saadet aktiveerides automaatselt kaivitab Media Playeris. ja  margistades ei anna voimalust save’ida.

 • Petjuntsik

  Olete alla käinud! Pole võimalik leida saatekava ega kuulata salvestatud viimaseid saateid.

 • Tony Wilu

  Saadete arhiivist kadunud mõned saatesalvestused mis tehtud 3-4 aastat tagasi. Paljudel salvestistel pole arhiivis kirjeid, muudkui lappa edasi-tagasi ja siis peab vahepeal kuulama, mis saatega tegemist. Kukkuvas Õunas pole üldse enam midagi asjalikku kuulata, saate formaat suunatud äärmiselt kitsale kuulajaskonnale.

 • Andres Piirsalu

  Tere, kas keegi oskab seletada, miks ei ole võimalik enam lihtsal viisil alla laadida MP3 faile järelkuulamiseks (vt arhiiv kuni 2008). Selle asemel käivitub MP 3 alla laadimise lingi alt saade aga alla ta ei lae arvtutisse midagi. Siis on üles seatud mingid podcastid, RSS-id jmt ning soovitused alla laadida igasugu lisavidinaid. Mõistan, kui see on vajalik turvalisuse kaalutlustel aga muul juhul tekib küsimus, et kui ma ei soovi oma arvutisse mingeid vidinaid vaid ainult järelkuulata mulle huvitavaid saateid, mis jäid kuulamata, siis kas tõesti mingeid lihtsamaid mooduseid ei ole, kui kogu see vidinamaalim endale selgeks teha ja arvutisse alla laadida?